Hava-İş’te Adaylar Belli Oluyor – 23 Ağustos 2017

(THY) ve Anadolujet camiasının sevdiği isimlerden Demokan Murat Öktem Ankara Şube Başkanlığı’na aday olacağını açıkladı.

Öktem’in adaylığını bu açıklama ile duyurdu;
Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

18 yıldır Türk Havayollarının bir çok biriminde, sizlerle birlikte görev aldım ve bu görevleri layığıyla ifa etmeye özen gösterdim. Yaklaşık bir yıl önce Hava-iş ailemizin mensubu olarak, sendika temsilcilik görevini üstlendim. Elimden geldiğince Ankara’daki emekçi kardeşlerimin talep ve sorunlarını sendikal platformlarda dile getirerek çözüm odaklı çalışmalar yürütmeye gayret gösterdim.

Emeğin hakkını korumak adına çıktığım bu yolda, sizlere daha yararlı olabilme gayesiyle, yakın zamanda gerçekleşecek olan Hava-iş Ankara Şube Başkanlığına, genç ve dinamik ekip arkadaşlarımla adaylığımızı koymuş bulunuyoruz. Sizlerden gelecek destekle; çalışma yaşamına ilişkin sorunları çözmek, emekçilerin haklarını korumak ve geliştirmek için atıldığımız hak mücadelesinde her türlü fedakarlığı üstlenmeye hazır olduğumuzu belirtiriz. Seçim sürecinde yer alan tüm başkan adaylarımıza başarılar diliyorum.

Bu açıklamamız vasıtası ile sizlerin ve ailelerinizin 30 Ağustos Zafer Bayramını ve Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Saygı ve sevgilerimle.

DEMOKAN MURAT ÖKTEM
Ankara Şube Başkan Adayı

error: Tüm hakları saklıdır !!!